Site Logo

محصولات

در اینجا گروه بندی محصولات را مشاهده میفرمایید. لطفاً جهت مشاهده کلیه محصولات مربوط به هر گروه، بر روی عنوان مورد نظر خود کلیک کنید.

نرم افزارهای طراحی پارچه

در این دسته، محصولاتی قرار میگیرند که برای طراحی انواع پارچه به صورت جداگانه و تخصصی ساخته شده است. هر نوع پارچه با توجه به روش تولیدی که دارد روش طراحی متفاوتی نیز دارد. بنابراین باید برای هر نوع پارچه یک ابزار طراحی جداگانه تهیه شود. در پیاده سازی این نوع برنامه، ابزار و روش طراحی پارچه متناسب با اصول مهندسی و نیازهای طراحی و تولید آن، فراهم شده و تلاش داشتیم نهایت سهولت در کاربرد را داشته باشد. محصولات نرم افزاری ما در زمینه طراحی پارچه با عنوان تجاری یا برند رسام پارچه معرفی شد ولی متاسفانه بسیاری از مشتریان ما آن را به نام شرکتی که پخش و پشتیبانی آن را برعهده داشت میشناختند. تلاش داریم تا از این پس به معرفی هر چه بهتر این برند بپردازیم.

نرم افزارهای امور مالی و اداری

رایجترین نرم افزارهای مورد استفاده در کسب و کارها، برنامه های امور مالی شامل حسابداری، انبارداری، پرسنلی، حقوق و ... میباشد. طی سالهای طولانی فعالیتی که داشتیم متوجه نیازهای خاصی در کسب و کارهای ایرانی شدیم که نرم افزارهای آماده موجود در بازار، کمتر به آن توجه نشان دادند. پس تصمیم گرفتیم جهت رفع این نیازها اقدام کنیم. در حال حاضر یک دسته از محصولاتی که ما ارائه میکنیم سیستمهای مالی بر پایه سفارشی سازی خاص صنایع است.

نرم افزارهای یکپارچه صنعتی

نرم افزار یا سامانه یکپارچه صنعتی به گروهی از نرم افزارهای کاربردی اطلاق میشود که اگر چه در ظاهر هر کدام به تنهایی کارهای متفاوتی را انجام میدهند ولی دارای منابع اطلاعاتی مشترک و متمرکز هستند که با ایجاد ارتباط موثر و مفید بین بخشهای کاری مختلف سازمان در جهت اهداف تعریف شده به کار گرفته خواهند شد. برای اینکه بتوان منابع یک مجموعه متوسط یا بزرگ صنعتی را به خوبی اداره کرد نیاز به برنامه ریزی دقیق است که اینکار بدون تحلیل درست اطلاعات میسر نیست. برای انجام اینکار باید از بهترین روشهای ممکن استفاده شود تا به نتیجه ارزشمندتری دست پیدا کنید. استفاده از یک سامانه نرم افزاری قدرتمند که به درستی طراحی شده باشد حتماً به این هدف مهم کمک خواهد کرد.